Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1. Кои се вашите цени?

Ние секогаш ќе им понудиме на нашите најдобри цени за клиентите, чекам твојата контакт со нас за детали. благодарност.

2. Дали имате минимум цел количина?

Да, имаме минимум цел количество барање. благодарност.

3. Може да ве снабди со потребната документација?

Да, ние може да обезбеди најмногу документација, вклучувајќи CE, осигурување, потекло и други документи за извоз, каде што е потребно. благодарност.

4. Што е просечната времето за води?

Нормален редослед машина, ние нудиме на олово време е 20-30 дена по добивањето на уплатата на аконтацијата.

На времето за да стане ефективна, ако:

(1) сме добиле вашиот депозит.

(2) имаме акции машина во нашата фабрика.

Ако нашите доведе пати не работат со вашиот рок, Ве молиме да се врати на нас, ние може да се потрудиме да се фати. благодарност.

5. Какви видови на начини на плаќање не ги прифаќате?

30% T / T депозит во однапред, 70% T / T биланс пред пратката. благодарност.

6. Што е гаранција на производот?

13 месеци врз датумот на фактура пратката. благодарност.

7. Дали ви гарантира сигурно и безбедно испорака на производи?

Да, ние секогаш ги користиме високо квалитетни извоз пакување, и бидете сигурни дека нашата машина може да биде безбедно и сигурно за време на пренос. благодарност.

8. Како за такси превозот?

Во зависност од машината ќе ги нарачате, и ние имаме долго време соработка спедитор кој може да ни понуди најдобрите товар на трошоците ако правиш CNF и CIF терминот со нас. благодарност.

Сакаат да работат со САД?


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион