• 厂 拷贝
 • 样品 拷贝
 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  prodhues profesional të makinës shtypjen etiketë shumë se 25 vjet.

Produkte Featured

 • ABOUT US 1

Rreth nesh

We are manufactory for label fabric items, label printing machinery, and flexo inks:

1. SHANGHAI XINHU MACHINERY CO., LTD.  ( Printing Machine)

2. HUZHOU HENGXIN LABEL MANUFACTURE LTD.  ( Label Fabric Items )

3. SHANGHAI FLEXO INKS FINE CHEMICAL CO., LTD.  ( Flexo Inks )

Any inquiry for our range, please contact us. thanks.

Arritje të reja

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car