FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

1. Cilat janë çmimet e juaj?

Ne gjithmonë ju ofrojmë çmimet tona më të mira për të klientit, duke pritur tuaj kontaktoni me ne për më shumë detaje. Faleminderit.

2. A keni një sasi minimale të rendit?

Po, ne kemi një minimum kërkesë sasisë së rendit. Faleminderit.

3. A mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë er, Sigurimeve, origjinës dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet. Faleminderit.

4. Çfarë është koha mesatare çojë?

mënyrë normale makine, ne ofrojmë koha çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave.

Herë të çojë hyjnë në fuqi kur:

(1) kemi marrë depozitën tuaj.

(2) kemi makinë të aksioneve në fabrikën tonë.

Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutemi kthehet tek ne, ne mund të bëjmë çmos për të kapur. Faleminderit.

5. Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

30% T / T depozitë paraprakisht, 70% T / T bilancit para se të dërgesës. Faleminderit.

6. Çfarë është garanci produkti?

13 muaj në bazë data e dërgesës nga faturën e ngarkim. Faleminderit.

7. A garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim paketimit me cilësi të lartë të eksportit, dhe sigurohuni që makina jonë mund të jetë i sigurt dhe të sigurt gjatë transferimit. Faleminderit.

8. Si për taksat e anijeve?

Në varësi të makinës ju do të urdhërojë, dhe ne kemi bashkëpunim të gjatë kohë forwarder që mund të na ofrojnë me kosto më të mirë të mallrave, nëse ju bëni CNF dhe CIF afat me ne. Faleminderit.

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin