Silke Screen Label Printing Machine

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB ÇMIMI: NEGOCIMI
 • MOQ: 1 grup
 • PORT: SHANGHAI
 • Pagesën termi: L/C, T/T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Automatic Servo Control Multi-Color Screen Label Printing Machine XH-300

  Me mekanizëm, energji elektrike dhe pneumatikë të integruar, me programimin e logjikës PLC. njeri-makinë ndërfaqe të veprojë. Dhe miraton kontrollin motor ndihmës, me makinë të shpejtë, të qëndrueshme, të saktë në mënyrë që të rrisë prodhimin dhe të bëjë me cilësinë shtypjen është më e mirë. Etiketat e makinës printime, me procesin e shtypjes ekran, në di erent materialeve shirit butë automatikisht. Si të shtypura etiketat funksion dendësi të lartë bojë, fortësi të mirë, mbulim të lartë bojë dhe regjistrimin e saktë, makinë është veçanërisht i përshtatshëm për printim në
  materiale me ngjyrë të errët e poshtme dhe për zona të mëdha shtypjen ngurta. Kjo është një e makinë të lartë të mjaftueshëm për etiketat printim.

   

  XH-300 with Infrared Drying

  • Kombinimi i standardit tharjen e ajrit të nxehtë të furrës dhe infra të kuqe të lartë temperaturë tharje furrë është fakultative
  • infra të kuqe temperaturë të lartë tharje furrë është përdorur për tharje temperaturën zakonshëm dhe të nxehtësisë-set inks.The max mund të arrijë 170 ℃
  • gjatësia e makinës do të rritet me 754mm kur një tharje të lartë temperatura e furrës është e pajisur

   

  Parametri teknike

  moder Zona Printing
  (mm)
  shpejtësia shtypjen color printing Fuqia e thatë
  (çdo ngjyrë)
  Fuqia totale (3color) (LxWxH m)
  XH-300 Automatic 490 x 280 Max.1500prints / h ngjyra 1to6 220V / 3KW Tharje energjisë + 3.75kw 11.6 mm 1.2 x 1.3
  XH-300 IR Drying 490 x 280 300-900prints / h ngjyra 1to6 220V / 4.8kw Tharje energjisë + 3.75kw 11.6 (+ 0.75 / një furrë) x1.2 x 1.3

   

   

   
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Star

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key